CZN BURAK BURGER PERSONEL ALIMI « ishaberi.com

SON DAKİKA

T.C. Adalet Bakanlığı 40 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Genel, Gündem, Güvenlik Alımları, İşkur İlanları, Memur Alımları

CZN BURAK BURGER PERSONEL ALIMI

Bu haber 14 Mart 2021 - 8:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

CZN Burak Burger Türkiye ve Dubaideki Retorantlarına belirli pozisyonlarda çalışmak üzere personel alımı yapmaya devam ediyor. Restoran zincirinin Dubai şubesinde de zamanla personel ihtiyacı doğuyor. Czn Burak Burger Dubai iş başvurusu bu bağlamda en çok merak edilen konulardan biridir.

Czn Burak Dubai iş başvurusu için kadroları inceleyerek sizin için uygun olanı seçtikten sonra başvurunuzu ilgili yerlere iletebilirsiniz.

CZN Burak Burger Personel Alımı

CZN Burak Burgerde çalışmayı düşünenler için güzel bir fırsat sizede uygun pozisyonlardan birini seçerek firmaya başvurmanız lazımdır. Aynı zamanda iş pozisyonu için gereklileri öğrenebilir, iş tanımı hakkında detaylı şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.CZN Burak Burger iş pozisyonları arasında garson, komi, bulaşıkçı, kasiyer ve temizlikçi bulunur. Her ay düzenli olarak belirtilen kadrolara çok sayıda personel alımı yapılmaktadır. Bunun için firma tarafından yayınlanan iş ilanlarını takip etmekte fayda vardır.

CZN Burak Burger İş Başvurusu

CZN Burak Burger Dubai İş Başvurusu yapmak için firmanın kendi internet sitesini ziyaret ederek insan kaynakları ve kariyer bölümüne yönelmeniz lazımdır. Öte yandan önceden hazırlamış olduğunuz özgeçmişinizle birlikte firmaya doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca firmaya kariyer siteleri üzerinden de ilgili iş pozisyonları için başvurunuzu iletebilirsiniz. Bunun için ilgili kariyer sitesine üye olduktan sonra Czn Burak Burger iş ilanlarını arayarak karşınıza çıkacak uygun pozisyona iş ilanına başvur seçeneği üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Firma tarafından yapılan incelemelerin sonucunda eğer başvurunuz olumlu olarak nitelendirilirse sözlü mülakata davet edilirsiniz.

Sözlü mülakat sırasında iş tanımı, iş hakkında detaylar, maaş bilgisi vs. gibi konular hakkında bilgi alabilirken, bu şartlar size uygun olması halinde Hatay Medeniyetler Sofrasında çalışma imkanı elde edebilirsiniz. Bu iş başvurusu yöntemi aynı zamanda yurt dışında yer alan Hatay Medeniyetler Sofrası içinde geçerlidir. Dubai şubesine iş başvurusunda bulunmak için ilgili firmanın kendi resmi web sitesi üzerindeki kariyer bölümünü kullanabilir, yüzyüze iş başvurusunda bulunabilir veya kariyer siteleri üzerindeki iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. İş başvurunuz kısa bir süre incelemekte olup tarafınıza olumlu veya olumsuz şekilde geri dönüş yapılmış olacaktır.

CZN Burak Dubai İş Başvurusu Yapmak

CZN Burak yönetiminde CZN Burak Burger’in yeni şubesi Dubai’de açılmıştı. Dubai şubesinin kadrosunda çalışmak isteyenlerden biriyseniz bu sektörde güçlü bir özgeçmişe sahip olmanız beklenir. Eğer bu alanda iyi bir özgeçmişe sahip olduğunuza inanıyorsanız, insan ilişkilerinde iyiyseniz, yabancı diliniz varsa Dubai şubesinin kadrosuna katılabilirsiniz. Firma alacağı personelin özellikle kendi alanında tecrübeli olmasına önem verirken en az bir yıl tecrübeli kişilerin başvurularını değerlendirme altına alıyor. Öte yandan Dubai şubesinde de yabancı dilinizin iyi seviyede bulunması, yabancı dilde iletişimi iyi bir şekilde sağlayabilmeniz gibi farklı ek şartlarda aranır. Bu şartları taşımayan kişilerin ise ilgili kadro için uygun olmadığını belirtmekte fayda vardır.

CZN Burak Burger Personel İlanları

CZN Burak Burger iş ilanları dönemsel olarak kariyer sitelerinden yayınlanmaya devam ediyor. İlgili ilanda hangi pozisyona personel alımı yapılacağı, iş gereklilikleri ve iş tanımı gibi çeşitli bilgilere yer verilir. İlanı inceledikten sonra size uygun olması halinde iş başvurusunda bulunmayı düşünebilirsiniz. İş pozisyonuna göre personellerin uygun olması gereken şartlar ise şu şekildedir.

Garson ve Komi İlanları
 • Restaurant veya cafe sektöründe tecrübeli veya bu sektöre giriş yapmak isteyen
 • Dış görüntüsüne ve kişisel bakımına dikkat eden
 • Ekip çalışmasına uygun
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

Temizlikçi ve Bulaşıkçı

 • Restaurant veya cafe sektörlerinde çalışmış veya bu sektöre giriş yapmayı isteyen
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • Kişisel bakımını ve dış görünümünü önemseyen

Mutfak Görevlisi

 • Diksiyonu düzgün
 • Kişisel bakımına ve hijyene dikkat eden
 • Sorumluluk sahibi
 • Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen

Bu şekilde iş pozisyonlarına bağlı olarak aranan şartlarda değişiklikler görülmektedir. Öte yandan restoran zincirinin yurtdışında bulunan şubelerinde bu şartlara ek olarak yabancı dil bilgisi de istenir. Bu nedenle iş ilanlarındaki belirtilen bu durumu dikkate alarak başvuruda bulunmakta fayda vardır. CZN Burak Burger Dubai işbaşvurusu ve şartları bu şekilde sıralanırken firma tarafından verilen iş ilanlarına kariyer siteleri üzerinden başvuruda bulunabilir veya firmanın kendi sitesi üzerinden uygun pozisyonlar için iş başvurunuzu hemen iletebilirsiniz.

CZN Burak Burger Dubai işbaşvurusu Yapmak için TIKLAYINIZ

ishaberi.com