Ersağ Üyelik « ishaberi.com

SON DAKİKA

T.C. Adalet Bakanlığı 40 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Genel, Gündem, Güvenlik Alımları, İşkur İlanları, Memur Alımları

Ersağ Üyelik

Bu haber 29 Eylül 2021 - 0:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ersağ

Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sarı liderliğinde 2002 yılında kurulmuştur. Kuruluşunun önemli bir gayesi olan yerli ve milli olarak temizlik ve kozmetik alanında ürünler üretmektir. Üretilen ürünler ile gelecek nesillere daha sağlıklı bir gelecek bırakmanın yanı sıra ülke ekonomisine katkı da bulunmak için çalışma şartlarını ve ürün fiyatlarını bu hususu göz önünde bulundurarak adım atmaktadır.

ersağ üyelik

Gündelik hayatta kullandığınız ürünleri sizin için daha sağlıklı ve kazançlı bir hale getirmek için her zaman gelişime ve değişime ayak uyduran Ersağ doğrudan satış modeli ile üründen memnun olan insanların tavsiyelerinden de kazanç elde etmeleri için Network Marketing sektöründe ki yerini de bir tüketici dostu olarak almıştır.

Ersağ, müşterive tüketiciyi düşünen bir firma olarak ürün yelpazesini her geç gün genişletmek için araştırma ve geliştirmenin ilk adımı olan  Ersağ ARGE ekibine her zaman destek ve önem vererek sizler için yenilikleri kovalıyor. Sizlerin sağlığının, yerli ve milli üretimin öneminin bilincinde olan Ersağ ARGE ekibi gayret ve çapalarını sizin için her zaman daha ileriye taşımak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Ersağ Ürünleri

Ersağ ile Çalışmak ve Maddi Kazanç Eldeetmek

Ersağ çalışmalarını kendi ülkesinde, milleti için ürettiği temizlik ve kozmetik ürünleriyle daha sağlıklı bir çevre ve toplum bilinci oluşturmak gayesi ile yola çıkmıştı. Bugün gelinen noktada milletin güven ve takdirini alarak ülkemiz için üretilen ürünleri birçok ülkeye de ihraç ederek ülke sermayesine katkıda bulunmaktadır. Ülkemize ve ülkemizdeki her eve katkıda bulunmak için her gün büyüyor ve gelişiyoruz. Bizim gibi düşünen çalışmalarımıza katkıda bulunmak,  kendi hanesi ve ülkesi için ailemize katılmak isteyen çalışma arkadaşları her gün bize katılmaktadır. Sizlerde Ersağ ailesine katılmak isterseniz ve ersağ üyelik avantajlarını elde etmek isterseniz . Tuğba hanımdan destek alabilirsiniz 0507833 79 90 Whatsapp Hattımızdan destek alabilirsiniz.

Ersağ Üyelik Başvuru Formu : www.ersaggiris.com/uyelik/ersag-uye-ol.html 

İletişim : 0507 833 79 90

Email: bilgi@ersaggiris.com

www.ersaggiris.com

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
ishaberi.com

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN