Ersağ üyelik sistemiyle büyümeye devam ediyor « ishaberi.com

SON DAKİKA

T.C. Adalet Bakanlığı 40 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Genel, Gündem, Güvenlik Alımları, İşkur İlanları, Memur Alımları

Ersağ üyelik sistemiyle büyümeye devam ediyor

Ersağ Üyelik ve avantajlarından faydalanmak için tüm bilgiler haberimizde

Bu haber 02 Ekim 2021 - 11:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

%100 Yerli Fima!

Ersağ Temizlik ve Kozmetik firması tamamen yerli Türk firması olarak çalışanlarının da %100 Türk olduğunu belirtiyor. Ersağ üyelik sistemi özellikle bayanların tercih ettiği ve kolaylıkla ekip kurduğu stabil bir sistemdir . Doğrudan satış sisteminde yerli firma özelliğini taşıyarak, tüketicisine yerli ürün deneyimini yaşatıyor. Bu bağlamda tüketici, piyasadaki birçok karma doğrudan satış sistemine oranla yerli firma olma özelliğini taşıyan Ersağ ile;  ‘Yerli firma, yerli ürün’ portföyünü oluşturuyor.

Ersağ

Ersağ firması, Tüketici Koruma Kanununa ve Tüketici Haklarına aykırı olmamak üzere düzenlenmiştir. Ersağ Üyelik yapan tüm tüketiciler, ilk promosyon haftasında 100 TL ve üzeri alışverişinde, Ersağ kampanya ürünlerinden istediği bir ürünü hediye olarak alabilecektir. 200 TL üstü alışverişte ise promosyon ürünlerinden seçeceği 3 ürünü hediye olarak alabilecektir. Tüketici, ikinci hafta promosyonlarında 200 TL ve üstü siparişe promosyon ürünlerinden seçeceği 4 ürünü daha hediye olarak alabilecektir. İndirimli ürün alırken hediye olarak alınan ürünler ile de satış karı arttırılabilecektir.

Ersağ Ürünleri

Ersağ Üyelik sistemi ile ürün alışverişi ve satışı yapılırken, Ersağ tarafından yapılan kampanyalar ile tüketicinin yüzü gülmeye devam ediyor. Ersağ Üyelik sistemine dahil olan tüketiciler, üye olduktan hemen sonra kazanç elde edebiliyor, istediği ürünleri katalog fiyatlarından daha da indirimli alabiliyor. Üyelik sonrası, evde, işyerinde ve günlük yaşamda, gündelik ürünlerden tasarruf eden tüketici, indirimli olarak kendisine ulaşan ürünlerden yüksek oranda kazanç elde edebiliyor.

www.ersaggiris.com

Ersağ başvuru formunda, tüketiciden istenen bilgilerin doldurulması ve üye olunmasının ardından kazanç başlıyor ve kadın tüketiciler, partilerde ve günlük yaşamlarında daha tasarruflu ürünler kullanarak çevresine aynı ürünlerin satışını yapıyor. Kar marjı, yapılan satış başına yükseliyor ve tüketici kendi ekibini kurarak daha çok kazanç elde edebiliyor.

Ersağ Üyelik Nasıl Yapılıyor?

 • Öncelikle www.ersaggiris.com adresinden giriş yapılarak ön başvuru formunun doldurulması gerekiyor. Ya da 0507833799 numaralı WhatsApp iletişim kanallarından irtibata geçerek ürünler, kampanya ve hediyeler hakkında bilgi alınarak üyelik işlemleri tamamlanabiliyor.
 • Üyelik yapıldıktan sonra tüm tüketiciler Ersağ Üyelik Başvurusu ile tüm ürünleri indirimli kullanabiliyor ve bu ürünlerden kazanç elde edebiliyor.

Türkiye genelinde doğrudan satış sistemlerini kullanan tüm tüketicilerin, tamamen yerli ve milli bir firma olan Ersağ ürünlerini, mevcut ürünleriyle değiştirmeleri sağlık açısından atılan en büyük adım olacaktır.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
ishaberi.com

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN