DOLAR 16,3583 -0.07%
EURO 17,5373 0.26%
ALTIN 974,630,00
BITCOIN 4879732,36%
İstanbul
23°

AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

250 UZMAN ERBAŞ ALIMI YAPILACAK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Resmi Gazetede 250  250 lojistik alt branşlı sözleşmeli uzman erbaş alımını Jandarma Genel Komutanlığına yapacağını duyurdu .

jandarma personel alimi 1

Başvurular, 8-24 Nisan tarihleri arasında internet üzerinden yapılacak. Başvuru şartlarına ilişkin bilgiler “www.jandarma.gov.tr” ve “www.jsga.edu.tr” internet adreslerinde yayımlanacak kılavuzda yer alacak.

JGK 250 lojistik alt branşlı (mesleki nitelikli), sözleşmeli uzman erbaş (erkek) temin edilecektir. Toplam temin miktarının %2’si (5 kontenjan) Tablo-1’de belirtiği şekilde şehit veya vazife malulü eş ve çocuklarına ayrılacaktır.

jandarma personel alimi 1

Kamu personeli alımı , Memur alımı , işkur iş ilanları , Özel Sektör Personel Alımı , Güvenlik Personeli Alımı , Gündem haberleri için ise ilgili etikete tıklayarak personel alım ilanlarına ulaşabilirsiniz .

kamu personeli alımı ilanının detayları ile alakalı yeni bir gelişme olduğu takdirde haberimizde güncelleme yapılacaktır .

Sınav tarihleri ve diğer aşamalarla (sınav sonuçlarının duyurulması, sağlık raporlarının alınması vb.) ilgili hususlar ayrıca duyurulacaktır.

jandarma personel alimi 2

Sözleşmeli uzman erbaş alımını başvurular, https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris web sitesinde ”Personel/öğrenci alım başvuruları ve sonuçları” kısmından 08-24 Nisan 2022 (saat 23.59’a kadar) tarihleri arasında başvuru formunun doldurulmasıyla yapılacaktır .

BILIM VE TEKNOLOJI 2

Güncel Kamu Personeli Alım Haberlerini takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz .

Bu kamu personeli alımı ilanının detayları ile alakalı yeni bir gelişme olduğu takdirde haberimizde güncelleme yapılacaktır .

Memur alımı , işkur iş ilanları , Özel Sektör Personel Alımı , Güvenlik Personeli Alımı , Gündem haberleri için ise ilgili etikete tıklayarak personel alım ilanlarına ulaşabilirsiniz .

Güncel Kamu Personeli Alım Haberlerini takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz .

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP