DOLAR 30,7100 0%
EURO 32,9204 0.01%
ALTIN 1.967,31-1,38
BITCOIN 1516149-1,53%
İstanbul

HAFİF YAĞMUR

06:30

İMSAK'A KALAN SÜRE

MAKALE YAZARAK AYDA 4000 TL KAZANMAK

MAKALE YAZARAK AYDA 4000 TL KAZANMAK

ABONE OL
31 Mart 2022 01:12
MAKALE YAZARAK AYDA 4000 TL KAZANMAK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Makale yazarak ayda 4000 TL kazanabilirsiniz evet yanlış duymadınız en az 4000 TL kazanabilirsiniz . Peki makale yazarak nasıl para kazanılır şimdi onu anlatalım .

MAKALE YAZARAK PARA KAZANMAK

Makale özellikle blog siteleri haber sitelere ve genel anlamda web üzerinde iş yapan bütün siteler için çok önem arz etmektedir Peki makale yazarak Nasıl para kazanabilirsiniz onu anlatalım makaleler genel itibarıyla 100 , 200 , 300 ,  500 ve maksimum 600 kelime gibi sınırlandırılmış makale türleri bulunmaktadır makaleyi yazdıktan sonra alıcı kendi anahtar kelimeleri ile web sitesine yükler ve kullandığı Anahtar kelimelerin de Google’da yukarılara çıkmaya başlar Bu da sıralamaya etki ederken aynı zamanda Web sitesinin reklam getirilerine birebir etti etmektedir .

BLOG YAZARAK PARA KAZANMA

Blog sitesi sahipleri içerik üretirken çoğu zaman makale yazarlarından makale satın almaktadır Bunun sebebi sürekli içerik üretirken konu bulmakta konu bulsalar dahi zaman ayırmakta zorlanmaktadırlar Bundan dolayı makale yazarları ile irtibata geçerek konu başlıklarını vererek güncel dikkat çekici makaleler yazılar ve bu makalelerin SEO uyumlu makale olmasına dikkat ettirirler .

makale yazarak para kazanma

SEO UYUMLU MAKALE NASIL YAZILIR  ?

Web site sahipleri neden SEO uyumlu makale talep eder zaten makale yazılacak olan site sahibi aynı zamanda Google’da da yukarıya çıkmak ister rakiplerini geride bırakmak için makale yazarına belirli anahtar kelimeler söyler bu kelimeler makale içerisinde daha sık geçerek ve özellikle ilk satırda vurgulanarak kullanılır Bu da Google botlarını o kelimeye çeker ve istediği anahtar kelimede bu şekilde daha hızlı bir şekilde yükselmiş olur .

SEO UYUMLU MAKALE NASIL YAZILIR

MAKALE YAZARI NASIL PARA KAZANIR ?

Makale yazarları anlaştığı haber web blog siteleriyle aylık düzenli ödeme veya iş bazlı ödeme şekli ile kazanç elde eder aynı zamanda freelance çalışabilir ve Freelance özel web sitelerinde makale satışı yapabilir Ortalama bir makale satışından 6 ile 18 TL arasında kazanç elde edebilir günlük makale sayısı baz alınırsa minimum Kazancı 4000 TL ile 7000 TL arasındadır .

Diğer internetten para kazanma taktiklerini öğrenmek istiyorsan www.sayfandankazan.com sitesini tavsiye ederim .

Güncel Kamu Personeli Alım Haberlerini takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz .

Güncel Kamu Personeli Alım Haberlerini takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz .

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP