DOLAR 16,3260 -0.24%
EURO 17,5403 0.05%
ALTIN 974,180,05
BITCOIN 4877612,48%
İstanbul
23°

AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BÜYÜK ALIM 750 KADRO

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BÜYÜK ALIM 750 KADRO

ABONE OL
4 Nisan 2022 19:41
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BÜYÜK ALIM 750 KADRO
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 Milli Eğitim Bakanlığı akademik personel alımı için harekete geçti , il milli eğitim müdürlüklerinde görev alacak ve Bakanlığa bağlı her derece ve türdeki örgün ve yaygın eğitim kurumlarının rehberlik, işbaşında yetiştirme, denetim, değerlendirme, inceleme, araştırma ve soruşturma hizmetlerini yürütmek üzere Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Müfettişleri Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda yarışma sınavı yoluyla 750Eğitim Müfettiş Yardımcısı’ alımı yapacaktır .

Eğitim Müfettiş Yardımcısı yarışma sınavı, yazılı ve sözlü olmak üzere 2 aşamadan oluşacak. Yazılı sınav sonrasında başarılı olan adaylar arasından, alanlar bazında en yüksek puandan başlamak üzere alınması planlanan eğitim müfettiş yardımcısı kadrosunun 2 katı aday sözlü sınava girmeye hak kazanacak. Eğitim Müfettiş Yardımcılığı Yazılı Sınavı Ankara’da 26 Haziran 2022 tarihinde yapılacak.

İLETİŞİM
MEB Teftiş Kurulu Başkanlığı
Adres: Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü D Blok (Ek Bina) 3. Kat Yenimahalle/ANKARA
Telefon: (0312) 413 41 22
İnternet Adresi: www.meb.gov.tr/ ve/veya tkb.meb.gov.tr

750 Eğitim Müfettiş Yardımcısı BAŞVURU TIKLA

Kamu personeli alımı , Memur alımı , işkur iş ilanları , Özel Sektör Personel Alımı , Güvenlik Personeli Alımı , Gündem haberleri için ise ilgili etikete tıklayarak personel alım ilanlarına ulaşabilirsiniz .

kamu personeli alımı ilanının detayları ile alakalı yeni bir gelişme olduğu takdirde haberimizde güncelleme yapılacaktır .

Güncel Kamu Personeli Alım Haberlerini takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz .

Bu kamu personeli alımı ilanının detayları ile alakalı yeni bir gelişme olduğu takdirde haberimizde güncelleme yapılacaktır .

Memur alımı , işkur iş ilanları , Özel Sektör Personel Alımı , Güvenlik Personeli Alımı , Gündem haberleri için ise ilgili etikete tıklayarak personel alım ilanlarına ulaşabilirsiniz .

Güncel Kamu Personeli Alım Haberlerini takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz .

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP