DOLAR 16,3575 -0.07%
EURO 17,5564 0.23%
ALTIN 974,010,00
BITCOIN 4876242,40%
İstanbul
23°

AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

BİLİŞİM UZMAN YARDIMCISI OLARAK 82 PERSONEL ALINACAK

BİLİŞİM UZMAN YARDIMCISI OLARAK 82 PERSONEL ALINACAK

ABONE OL
14 Nisan 2022 10:41
BİLİŞİM UZMAN YARDIMCISI OLARAK 82 PERSONEL ALINACAK
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu merkezine 82 Bilişim uzman yardımcısı alımı yapılacak bu alın sınav ile ve sonrasında sözlü mülakat ile tamamlanacaktır . Hukuk sosyal bilimler Mühendislik gibi birçok alandan personel alımı yapılacaktır bilim teknolojileri iletişim kurumu merkezinde çalışmak istiyorsanız ilanın detaylarını inceleyebilir sizde başvuru yapabilirsiniz .

SINAVA KATILIM ŞARTLARI

Yapılacak olan giriş sınavına katılabilmek için;
a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yer alan genel şartları taşımak,
b) En az dört yıllık lisans öğrenimi veren, siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat ve işletme fakülteleri veya bölümleri, hukuk fakültesi ve mühendislik alanında elektrik-elektronik, elektronik, elektronik ve haberleşme, endüstri ve bilgisayar mühendisliği ile matematik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt içindeki veya yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olmak,
c) 2022 yılının Ocak ayının birinci günü itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak (01/01/1987 ve sonraki tarihlerde doğanlar).
ç) Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) İngilizce dilinde en az 50 puan ya da dil yeterliği bakımından denkliği kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan başka bir sınavdan eşdeğer puan almış olmak,
d) 2020 ve 2021 yılında A Grubu kadrolar için yapılan Kamu Personel Seçme Sınavında (KPSS), alanlara göre aşağıda belirtilen puan türlerinden en az 70 puan almış olmak

 

Bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu personel alımı Başvuru Detayları için TIKLA

Kamu personeli alımı , Memur alımı , işkur iş ilanları , Özel Sektör Personel Alımı , Güvenlik Personeli Alımı , Gündem haberleri için ise ilgili etikete tıklayarak personel alım ilanlarına ulaşabilirsiniz .

kamu personeli alımı ilanının detayları ile alakalı yeni bir gelişme olduğu takdirde haberimizde güncelleme yapılacaktır .

Güncel Kamu Personeli Alım Haberlerini takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz .

Bu kamu personeli alımı ilanının detayları ile alakalı yeni bir gelişme olduğu takdirde haberimizde güncelleme yapılacaktır .

Memur alımı , işkur iş ilanları , Özel Sektör Personel Alımı , Güvenlik Personeli Alımı , Gündem haberleri için ise ilgili etikete tıklayarak personel alım ilanlarına ulaşabilirsiniz .

Güncel Kamu Personeli Alım Haberlerini takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz .

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP