DOLAR 18,6398 -0.03%
EURO 19,6195 0.25%
ALTIN 1.063,130,43
BITCOIN 317725-1,27%
İstanbul
11°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İŞKUR Aracılığıyla 2650 Kamu Personeli ve İşçi Alımı Yapılacak

İŞKUR Aracılığıyla 2650 Kamu Personeli ve İşçi Alımı Yapılacak

ABONE OL
23 Nisan 2022 17:42
İŞKUR Aracılığıyla 2650 Kamu Personeli ve İşçi Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İŞKUR birçok İşçi Alımı ve Personel Alımı ilanları yayımlandı . Yayınlanan ilanlarda Belediye personeli , özel şirketlerde dahil bir çok kurum için işçi ve memur alımı yapılacak !

iskur personel alim ilani 2

 

İŞKUR Hangi Branşlardan Alım Yapacak ;

2650 kişilik istihdam , Beden İşçisi, At Antrenörü, Öğretmen, Farklı alanlarda Operatör, Tekniker, Uzman, Müdür, Asistan, Temizlik Personeli, Kasiyer, Fırıncı, Servis Personeli, Teknisyen,Halkla İlişkiler Görevlisi, Çöp Personel, Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Şoför, Büro personeli, Temizlik İşçisi, Aşçı, Mühendis, Büro Memuru, Cankurtaran, Garson, Bulaşıkçı Servis Komisi, Yemekhane İşçisi, Muhasebe Personeli, Büro İşçisi gibi kadrolarda alım yapılacağı bildirildi.iskur personel alim ilani 1

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Nitelikler Talep Edilecek?

Genel anlamda standart talepler  ” Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak” bu şartlar aransa da kuruma göre extra nitelik talebi de olabilir , başvuru yaparken mutlaka detaylı bir inceleme yapınız .

Mezuniyet Şartları

Başvuru yapacak adaylar okuyor değil mezun olduğu bölüm diplomasından değerlendirilir . Başvuru için ilgili kadrolarda en az Okuryazar olmak şartı ile işçi alımı veya personel alımı yapılacak. Bu doğrultuda İlköğretim, Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu kontenjanlar yer almaktadır.

2650 İşçi ve Personel Alımı İçin Başvuru Alınıyor!

İŞKUR ile yayımlanan ilanların bir çoğuna başvuru süreci başladı veya Hafta başı itibari ile başlayacak. Yayımlanmış olan 122 ilan ile 35 şehirde İşçi Personel alımı gerçekleştirilecek olup toplamda 2650 den fazla kontenjan ile alım yapılacağı duyuruldu. Başvurular sadece İlgili kuruma şahsen veya kurumun belirttiği şekilde yapılacak.

KPSS şartı yok !

Kurum Dışı ilanlarına göre alımlar en az okuryazar olma şartı aranacağından ve Kurum Dışı personel alımı yapıldığından adaylardan herhangi bir KPSS Şartı aranmayacaktır.

ISKUR IS ILANLARI SON DAKIKA

İkamet Şartı Var!

İŞKUR İle 2650 işçi personel alımına başvuru yapacak adayların mutlaka yukarıda belirtilen 35 şehirden birisinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

iskur personel alim ilani 3

İŞKUR Kurum İlanlarına Nasıl Başvurulur 

Öncelikle İŞKUR KAYDI olmalı kayıtlı üyeler mevcut ilanlara niteliği uyuyorsa başvurabilir .

İşkur Güncel Kamu Personeli Alımı İlanları için Başvuru Ekranı

İşkur Güncel Özel Sektör Personeli Alımı İlanları için Başvuru Ekranı

 

 

Güncel Kamu Personeli Alım Haberlerini takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz .

Güncel Kamu Personeli Alım Haberlerini takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz .

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP